Ben Kimim ?

wordpress eğtimeni

 

 

1999 yılında Şanlıurfa’da ilk kez gözlerimi açtım ve dünya ya gelmiş bulunmaktaydım. 6 kişilik bir ailenin en küçük ferdiyim. Babamın iş nedeni ile çok kısa bir süre içerisinde Antalya’ya taşındık, bu günden itibaren ailemle birlikte 10 yıldır Antalya’da yaşamaktayım.

Lise son sınıf öğrencisi olmak ile birlikte, okumuş olduğum lisenin meslek lisesli olması dolayısı ile Antalya’da bulunan Pixel Akademi bilişim uzmanlığı eğitimleri kurumunda staj yapmaktayım. Ayrıca staj yapmış olduğum kurumda WordPress eğitim / seminerlerin de aktif olarak çalışmaktayım.

Antalya başta olmak üzere bir çok kurumsal/bireysel firmalara dijital pazarlama, web tasarım hizmetleri vermekteyim. CMS sistemleri ile sizlere özel uyarlanacak olan web sayfaları ile rakipleriniz ile aranızda bir adım önde olabilirsiniz.

Firmalarınız için sizler de benimle çalışmak için, yukarıda bulunan menüden sizlere özel vermiş olduğum hizmetleri inceleyebilir ve benimle iletişime geçerek beraber çalışabiliriz. Çalışma öncesi referans bilgisi için info@ugursari.com.tr adresne referans talebinde bulunabilirsiniz. İyi günler dilerim, sevgiler 🙂