Dijital Pazarlama

İnternet her geçen gün yaygınlaşarak, en hızlı artış gösteren bir ağdır. Bu ağ içerisinde bir çok sosyal medya ağları yani web sayfaları mevcuttur. Günümüz de her 10 işletmeden 7 tanesi, ürün veya hizmetlerinizi internet üzerinden satmak istiyor. Sizler de kurumsal/bireysel bir firma iseniz ve ürün yada hizmetlerinizi internet üzerinden satışa sunmak istiyorsanız sizler için bir önerim var.

Etkili ve Geri Dönüşü Sağlam Dijital Pazarlama Hizmeti

Siz değerli müşterilerimiz için,  internet ve sosyal medya ağlarının en güzi de konumlarına sizleri laik gösterecek stratejik çalışmalar uyguluyoruz. Uygulamış olduğumuz bu strateji ile rakiplerinizden bir adım önde olabilir, müşteri kitlenizi %60 arttırabilirsiniz. Sizler için yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır.

Web sayfalarınızın optimizasyonu ve gerekli mobil düzenlemeleri tarafımızca ( extra ), hizmet kapsamı altında entegrasyon yapılmaktayız. SEO ve mobil uyuma önem verdiğimiz gibi, içeriğinizin özgünlüğüne ve akış şemasına da ayrıca önem vermekteyiz.

  • Unutmayın ki müşteriler bir ürünü veya hizmeti satın almadan önce ilk başta firmanın internette ki müşteri yorumlarına, sonrasında ise web sayfasına bakmaktadır. “

Ürün veya Hizmetleriniz İçin Etkili İnternet Reklamları

Sizi elaleme reklam edeceğimizin sözünü buradan veriyoruz, satmış olduğunuz ürünü veya sunmuş olduğunuz hizmet ile ilgili sektör bazlı analiz ve araştırma neticesinde firmanıza yakışır, müşterilerinize hitap edilecek olan reklam metinleri hazırlanır.

Akabin de, Google, Facebook, İnstagram gibi diğer internet ve sosyal medya ağlarında reklamlarınızı yapıyor, günlük yada haftalık bir şekilde isteğiniz üzerine raporlama hizmetini ücretsiz olarak sizlere sağlamaktayız.

Detaylı bilgi için benimle İletişim sayfasından, iletişime geçebilirsiniz.