Facebook Reklamları

Müşteri kitlenizin %90 ‘ı sosyal medya platformu olan Facebook aracılığı ile gündelik yaşantılarının bir çoğunu geçirdiğini biliyormusnuuz ?.  Müşteri kitleniz için hareketli GIF veya kısa tanıtım videoaları aracılığı ile sunmuş olduğunuz ürününün satışını yapabilir veya sunmuş olduğunuz hizmetin ve mekanın tanıtımlarını yapabilrsiniz.
Facebook reklamları bir çok kurumsal – bireysel firma aracılığı ile kullanılmakta ve müşteri kitlenizi %80 arttırabilirsiniz.


 

Bu Hizmet Ne İşe Yarar ?
İnternet Reklamları Hizmeti

 

Google Adwords Nedir ?

Google Adwords, Google’ın sunmuş olduğu bir reklamcılık hizmetidir. Google AdWords ile reklam veren kullanıcıların reklamları, aranan kelimeyle ilişkilendirilerek; Google arama sayfasında arama sonuçlarının en üstünde ve en altında yer almaktadır.

Peki Bu Araç Nasıl Kullanılmalıdır ?

Anahtar kelime hedefli Google reklamı vermek için öncelikle reklam vermek istediğiniz anahtar kelimeleri seçer daha sonra bu anahtar kelimelere her tıklama için vermek istediğiniz en yüksek tutarı belirlersiniz. Google reklamlarınızı görüntülemek için sizden herhangi bir ücret talep etmez. Kullanıcı reklamınızı görüp tıkladığında ücretlendirilirsiniz. Tabi ki reklamınızın üst sıralarda yer almasının tek koşulu verdiğiniz TBM’ler değildir.

Kaynaklarımız:
http://shiftdelete.net/google-adwords-nedir-nasil-kullanilmali-38961
https://tr.wikipedia.org/wiki/AdWords