Google AdWords Reklamları

Müşteri kitlenize hızlı bir şekilde ulaşmak istiyor ama bunu başaramıyorsanız, sizlere bir önerim var. Google AdWords Relamları ile sizler de direkt olarak müşteri kitlenize hitap edebileceğinizi biliyor musunuz ?.

Kurumsal / Bireysel firmalar satmış olduğu bir ürünü veya hizmeti seri bir şekilde etkili olarak satmak ister. Bunun hızlı ve güvenilir yolu ise, Google AdWords Reklamları ‘ndan geçmektedir.

Sizler de müşteri kitlenizi ve satışlarınızı artırarak, rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için sağ tarafta bulunan form aracılığı ile benim ile iletişime geçebilirsiniz.


 

Bu Hizmet Ne İşe Yarar ?
İnternet Reklamları Hizmeti

 

Google Adwords Nedir ?

Google Adwords, Google’ın sunmuş olduğu bir reklamcılık hizmetidir. Google AdWords ile reklam veren kullanıcıların reklamları, aranan kelimeyle ilişkilendirilerek; Google arama sayfasında arama sonuçlarının en üstünde ve en altında yer almaktadır.

Peki Bu Araç Nasıl Kullanılmalıdır ?

Anahtar kelime hedefli Google reklamı vermek için öncelikle reklam vermek istediğiniz anahtar kelimeleri seçer daha sonra bu anahtar kelimelere her tıklama için vermek istediğiniz en yüksek tutarı belirlersiniz. Google reklamlarınızı görüntülemek için sizden herhangi bir ücret talep etmez. Kullanıcı reklamınızı görüp tıkladığında ücretlendirilirsiniz. Tabi ki reklamınızın üst sıralarda yer almasının tek koşulu verdiğiniz TBM’ler değildir.

Kaynaklarımız:
http://shiftdelete.net/google-adwords-nedir-nasil-kullanilmali-38961
https://tr.wikipedia.org/wiki/AdWords