Sosyal Medya Danışmanlığı

Kurumsal – Bireysel firmalarınız için stratejik ve düzenli çalışmalar düzenliyor ve bunu sosyal medya hesaplarınıza yansıtma işlemini gerçekleştiriyorum.

Bu işlemleri gerçekleştirmeden önce, sektörünüzde size rakip olarak bulunan firmaların sosyal medya çalışmaları yani bir diğer adı ile rakip analizi işlemlerini gerçekleştiriyorum. Ardından firmanıza özel ve özen ile hazırlanmış sunum/teklifimi siz değerli müşterilerime sunuyorum. Teklifi onaylamanız durumunda , çalışmalara bir start veriliyor ve çalışma öncesi/sonrası işlemleri tek tek not ederek, çalışma sonunda tarafınıza detaylı bir rapor sunuyoruz.

 

İçerik Yönetimi

Sektörünüzün gerektirdiği ve hizmet anlayışınıza hitap edecek olan içerikleri,  çok büyük bir özen ile modern çağın kelime haznelerine uygun olarak oluşturuyorum.

Moderasyon

Vizyon/Misyon gibi kavramları göz önünde bulundurmaktan kaçmadan, siz değerli firma yetkililerinin de amaç ve doğrultuları üzerinde sosyal medya mecralarında ki sorunlarınızı çözmek için etkili stratejiler kullanıyorum.

Sosyal Medya Takibi

Sosyal medya hesaplarınızın tümünü günlük ve hatta istek üzerine (extra ) talep edilmesi durumunda saatlik olarak takip işlemini gerçekleştiriyorum.  Sayfalara gelen yorumlar , bildirimler , mesajlar , beğeniler ve en önemlisi önerileri bir filtreleme sisteminden geçirip ardından tarafınıza detaylı bir şekilde haftalık raporlama yapıyorum.

Dijital PR

Kurumsal itibarınıza şahsım adına daha önce sosyal medya mecralarında gelen zedelenmeleri önleyerek,  daha stratejik ve kurumsal bir görünüm de sosyal medya hesaplarınız optimize etmekteyim.